angielski polski

Jakość

W Whole Baking Company każdy z naszych produktów jest wytwarzany ręcznie, aby zapewnić najwyższą jak tylko możliwe jakość.

Obecnie większość rolników i producentów żywności na zachodzie skupia się przede wszystkim na skuteczności i rentowności, pomijając niektóre kwestie jakości. Niestety, coraz bardziej dotyka to Polski i to zjawisko pogłębia się. Rolnictwo w krajach zachodnich często polega na masowym stosowaniu pestycydów, herbicydów i sztucznych nawozów w ilościach przekraczających zdrowy rozsądek. Zielona rewolucja doprowadziła do prowadzenia produkcji rolnej na przemysłową skalę. Niektóre gospodarstwa rolne wyglądają jak fabryki standaryzując produkty, dbając wyłącznie o skuteczność produkcji, tworząc produkty coraz mniej naturalne. Równocześnie, przetwórcy żywności dążą do zwiększenia skuteczności wytwarzania poprzez dodatki chemiczne podczas przetwarzania.

Whole Baking Company wykonała krok w tył, aby wytwarzać żywność bardziej tradycyjnymi metodami, które przypominają wypieki naszych babć i prababć. Nie wierzymy w sztuczne aromaty, barwniki i konserwanty. Nie ufamy składnikom pochodzącym z masowej produkcji. Nie wierzymy w skuteczność ze szkodą dla jakości. Wierzymy w wypieki, które są czyste, proste i pyszne, innymi słowy ... PURE SIMPLE AND DELICIOUS.
Terms & Conditions | Sitemap | Copyright © 2014 Whole Baking Company. All rights reserved.